Od dnia 1 stycznia 2011 r. zmienie ulegnie wysokość stawki na niektóre owoce.
Nie będą już opodatkowane stawką 7% owoce takie jak:
1) daktyle, figi, banany, orzechy kokosowe, orzechy brazylijskie, orzechy nerkowca, owoce awokado, ananasy, smaczeliny, mango, guawy, papaje, owoce cytrusowe, owoce kiwi oraz pozostałe owoce południowe,
2) migdały, kasztany jadalne, orzeszki pistacjowe, pozostałe orzechy oraz orzeszki ziemne.
Zmiany w SENT dla branży odzieżowej i obuwniczej
1 dzień temu
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz